Adana ili, Yüreğir ilçesi, Çelemli mahallesinde faaliyet göstermektedir.

250 ton/gün kapasite ile ilk devreye alınan tesis şu an 1.250 ton/gün kapasitededir.

Kireç üretiminde tek lokasyondaki kapasitesi ile  ülkemizin sayılı fabrikalarından birisi konumundadır.

Üretim alanlarımız ise; toz kireç, granüle kireç, parça kireç, hidrat kireci ve torba kireçtir. Her boyut 1000 ton kapasiteli bağımsız silolarda sevk edilmek üzere stoklanmaktadır. 5000 tonluk ürün silosu yanında 5000 tonlukta elenmemiş malzeme stoku bulunmaktadır. 250 tonlukta opsiyonlu bir ürün silomuz mevcuttur.

Yakıt ihtiyacımızı dışarıdan ham haliyle petrokok olarak tedarik edip kendi hazırlama tesisimizde fırınlarda en iyi yanmayı sağlayacak şekilde kurutma ve öğütme yaparak hazırlamakta ve kendi fırınlarımızda kullanmaktayız.

Adana ili, Ceyhan İlçesi, Çokçapınar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Tesisimiz; Taş Ocağı ve Kırma Eleme Tesisi olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Taş Ocağı;

  • Taş ocağımızda CaCO3 bütünlüğü % 97 ve üzerinde bulunan ham maddemiz, delme patlatma yöntemiyle ana kayadan koparılarak kırma eleme tesisimize taşınır.

Kırma Eleme Tesisi;

  • Taşınan malzeme istenilen boyutlarda kırılıp elenerek, ayrı ayrı bunkerlere alınarak stoklanır. Agrega, kırma kum, by-pass, dolgu malzemesi ve Çelemli Kireç fabrikamızda kullanmış olduğumuz fırın taşı  (kireç taşı) olarak üretimi yapılmaktadır.
  • Stoklarımızda bulunan bu malzemeler çimento fabrikaları, beton santralleri, asfalt tesisleri gibi kalker kullanımı olan tüm tesislere satışları gerçekleştirilir.

Kahramanmaraş ili, Pazarcık, Akçakoyunlu mahallesinde faaliyet göstermektedir.

250 ton/gün kapasite ile ilk devreye alınan tesis şu an 1.000 ton/gün kapasitededir.

Üretim alanlarımız ise; toz kireç, granüle kireç, parça kireçtir. Her boyut 1.000 ton kapasiteli bağımsız silolarda sevk edilmek üzere stoklanmaktadır. 9.000 tonluk ürün silosu yanında 3.000 tonlukta elenmemiş malzeme stoku bulunmaktadır.