Vişne Madencilik Üretim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. olarak Türkiye pazarında sahip olduğumuz tanınırlığımızı çalışanlarımızla birlikte daha yukarı taşımak ve bu amaçla manevi değerlerimizin en üst sırasında bulunan insan odaklı yönetim misyonumuzu çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza aktarmaktır.

Bu süreçte takip edeceğimiz yöntem, şirketimize yeni katılan çalışanlarımızın istek ve üretkenlikleri ile bugünlere gelmemizde emeği geçen eski çalışanlarımızın motivasyon ve deneyimlerini harmanlayarak bünyemizde sinerji yaratmak, ekip ruhunu geliştirmek ve sonuç odaklı olarak verimliliği yüksek çalışmalar ortaya koymak olacaktır.

Çalışanlarımızı yüksek performansa ulaştırmak için etkili performans değerlendirme sistemlerine tabi tutmak, gerekli eğitimleri almalarını sağlamak, değerlerimiz ve yetkinliklerimiz çerçevesinde üstün başarı elde ettikleri, kuruma katkısı olan örnek tutum ve davranış sergiledikleri durumları da etkin bir ödüllendirme sistemi ile destekleyerek, gelişim ve kariyer haritalarını birlikte çizerek kendilerini yetkinlikler açısından geliştirmelerine yardımcı olmak esastır.

Tüm süreçlerde çalışanlarımızın İnsan Kaynakları Departmanı’nı yol arkadaşı olarak görmelerini sağlamak, yönetimin ve yöneticilerimizin de danışacağı stratejik bir iş ortağı olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.